Logowanie
Zapisz się Zaloguj

Edukacja płatna

W formie płatnej oferujemy Państwu:

a) Roczny dostęp do platformy edukacyjnej (materiały edukacyjne przygotowane przez profesjonalna kadrę pedagogiczną zgodnie z obowiązującą podstawą programową.) 

b) Możliwość zapisania dziecka do dowolnej klasy (niekoniecznie zgodnej z rocznikiem),

c) Wsparcie nauczycieli,

d) Webinaria – zajęcia on line z nauczycielem (w grupach)*

e) Zajęcia rozwijające kreatywność dziecka - zajęcia on line z nauczycielem (w grupach)*

f) Konkursy z nagrodami,

g) Egzamin online. 

h) Certyfikat Polskiej Szkoły Internetowej na koniec roku szkolnego

 

 

Badanie z pedagogiem, dzięki któremu dziecko przydzielone zostanie do odpowiedniej klasy- opcja dodatkowa, płatna, (na życzenie rodzicia) po uzgodnieniu z Polską Szkołą Internetową Alfa i Omega.

*opcje dodatkowo płatne

 

Rok szkolny:


Każda lekcja to zbiór informacji, które musi posiadać dziecko. Wszystkie przygotowane zgodnie z obowiązująca podstawą programową. W przyswojeniu wiedzy pomogą również, prezentacje multimedialne, lekcje z nauczycielami w postaci filmów, ćwiczenia interaktywne, zadania domowe, gry i zabawy. Wszystko po to, aby dziecko samodzielnie dochodziło do rozwiązania tematu.

Zakres materiału zakończony jest testem sprawdzającym. Po rozwiązaniu jest on sprawdzany i oceniany. W ten sposób rodzicie mogą monitorować postępy swojej pociechy w nauce.

W przypadku problemów z którąkolwiek częścią materiału, zawsze można zwrócić się o pomoc do nauczyciela. Udzieli on wyjaśnień on-line.

 

Egzaminy :

Egzamin końcowy odbywa się online (nieobowiązkowo) od maja do sierpnia. Po zdaniu egzaminu dziecko otrzymuje Certyfikat Polskiej Szkoły Internetowej.