Logowanie
Zaloguj

Edukacja płatna

W formie płatnej oferujemy Państwu:

a) Roczny dostęp do platformy edukacyjnej (materiały edukacyjne przygotowane przez profesjonalna kadrę pedagogiczną zgodnie z obowiązującą podstawą programową.) 

b) Możliwość zapisania dziecka do dowolnej klasy (niekoniecznie zgodnej z rocznikiem),

c) Wsparcie nauczycieli,

d) Webinaria – zajęcia on line z nauczycielem (w grupach)*

e) Zajęcia rozwijające kreatywność dziecka - zajęcia on line z nauczycielem (w grupach)*

f) Konkursy z nagrodami,

g) Egzamin on line. 

h) Certyfikat Polskiej Szkoły Internetowej na koniec roku szkolnego

 

 

Badanie z pedagogiem, dzięki któremu dziecko przydzielone zostanie do odpowiedniej klasy- opcja dodatkowa, płatna, (na życzenie rodzicia) po uzgodnieniu z Polską Szkołą Internetową Alfa i Omega.

*opcje dodatkowo płatne

 

Rok szkolny:


Każda lekcja to zbiór informacji, które musi posiadać dziecko. Wszystkie przygotowane zgodnie z obowiązująca podstawą programową. W przyswojeniu wiedzy pomogą również, prezentacje multimedialne, lekcje z nauczycielami w postaci filmów, ćwiczenia interaktywne, zadania domowe, gry i zabawy. Wszystko po to, aby dziecko samodzielnie dochodziło do rozwiązania tematu.

Zakres materiału zakończony jest testem sprawdzającym. Po rozwiązaniu jest on sprawdzany i oceniany. W ten sposób rodzicie mogą monitorować postępy swojej pociechy w nauce.

W przypadku problemów z którąkolwiek częścią materiału, zawsze można zwrócić się o pomoc do nauczyciela. Udzieli on wyjaśnień on-line.

 

Egzaminy :

Egzamin końcowy odbywa się on line (nieobowiązkowo) od maja do sierpnia. Po zdaniu egzaminu dziecko otrzymuje Certyfikat Polskiej Szkoły Internetowej.

 

 

 Kupno podręczników nigdy nie było tak proste! Rodzice dzieci zapisanych do Polskiej Szkoły Internetowej mogą nabyć podręczniki za pośrednictwem naszej strony. Wystarczy wejść w zakładkę Edukacja dzieci za granicą > Podręczniki, po czym wybrać poziom edukacji.