Edukacja płatna

dziewczyna z telefonem 2 1

Nowość!

Pakiet z języka polskiego!
Nauka od podstaw

Rok szkolny

Każda lekcja, to zbiór informacji, które musi posiadać dziecko. Wszystkie przygotowane zgodnie z obowiązująca podstawą programową. W przyswojeniu wiedzy pomogą: prezentacje multimedialne, lekcje z nauczycielami w postaci filmów, ćwiczenia interaktywne, zadania domowe, gry i zabawy. Zakres materiału zakończony jest testem sprawdzającym. Platforma edukacyjna jest przygotowana tak, aby można było korzystać z niej w każdym miejscu na świcie. Bez ograniczeń, bez stresu dla dziecka, bez siedzenia w szkolnych ławkach. Wiedza i poszerzanie horyzontów. Wierzymy, że Polska edukacja da Twojemu dziecku szansę na lepszą przyszłość !

Jeśli Twoje dziecko, nie ma numeru PESEL lub nie chce przystępować do corocznych egzaminów końcowych to forma płatna będzie tym czego szukacie.

Egzamin

Egzamin końcowy odbywa się online (nieobowiązkowo) od maja do sierpnia.  Na koniec roku dziecko otrzymuje Certyfikat Polskiej Szkoły Internetowej.

Podręczniki

Ucząc się z naszą platformą, nie musisz kupować dodatkowych podręczników.  Zachęcamy natomiast, aby lektury miały formę papierową.

Nasza platforma będzie dla Was idealna.

Wybierz pakiet odpowiedni dla Twojego dziecka!