Nowoczesna platforma

Odkryj świat nauki

Zapisz Dziecko

Nowoczesna platforma edukacyjna

Platforma edukacyjna to wyjątkowe, przyjazne miejsce, gdzie nasi uczniowie zdobywają wiedzę.

To tutaj znajdują się wszystkie, niezbędne narzędzia do poznawania języka polskiego oraz innych przedmiotów z podstawy programowej. Przez najbliższy rok szkolny nasi uczniowie mają nielimitowany dostęp do materiałów,  prezentacji multimedialnych,  lekcji z nauczycielami w postaci filmów, ćwiczeń interaktywnych, zadań domowych-kart pracy, gier i zabaw. Wszystko po to, aby ułatwić dzieciom i rodzicom naukę w szkole. Za pośrednictwem chatbox uczniowie nawiązuje kontakty z rówieśnikami. Mogą swobodnie rozmawiać nie tylko o nauce, dzięki czemu szybko poznają swoich kolegów z klasy, z całego świata.

Polska Szkoła Internetowa Alfa i Omega została stworzona, dzięki pracy wykwalifikowanej kadry. Ponad 12 lat doświadczenia pokazuje, że nowoczesny e-learning pozwala dostosować naukę do potrzeb dziecka.

d cwiczenia 1 2
fefwfewfwef 4

Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 już trwa!

Liczba miejsc na formę bezpłatną jest ograniczona.

Zapewnij dziecku miejsce w naszej szkole.