chlopiec

Nowoczesna edukacja

Zapisz Dziecko

Polska Szkoła Internetowa

W naszej Polskiej Szkole Internetowej może uczyć się każdy kto ma od 7 do 14 lat. Nasz program nauczania został przystosowany do edukacji dzieci w zakresie szkoły podstawowej tak, aby można było korzystać z niego w każdym miejscu na świecie. Dzieciom w wieku 5-6 lat oferujemy roczne przygotowanie przedszkolne, w formie płatnej (zerówka).

Edukacja domowa, to krok w przyszłość. Bez ograniczeń, bez stresu dla dziecka, bez siedzenia w  szkolnych ławkach. Wiedza i poszerzanie horyzontów.

Wierzymy, że Polska edukacja da Twojemu dziecku szansę na lepszą przyszłość !

Jak zostać naszym uczniem?

Dostęp do platformy jest darmowy, ale Twoje dziecko musi spełnić kilka prostych wymagań.

• Wiek dziecka – 0d 7 do 14 lat
  • Numer Pesel lub Karta Polaka

Tylko tyle?

Tak, to naprawdę bardzo proste.  Jeśli Twoje dziecka, nie ma numeru PESEL , a z racji urodzenia jest obywatelem polskim, może ubiegać się o nadanie numeru w ambasadzie

• Rejestracja internetowa

Korzystając z formy bezpłatnej konieczne jest zarejestrowanie ucznia na  naszej platformie internetowej. Każdy uczeń ma przypisane do siebie  konto użytkownika.

Aktywne będzie ono dopiero po wstępnej weryfikacji i dopełnieniu wszystkich formalności.

Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 już trwa!

Liczba miejsc na formę bezpłatną jest ograniczona.

Zapewnij dziecku miejsce w naszej szkole.

Dziecko nie ma numeru PESEL?

Dla dzieci, które nie spełniają powyższych wymagań mamy opcję alternatywną w formie płatnej.

Wymagania?

• Brak wymagań

Korzystając z formy płatnej możesz rozpocząć naukę od dowolnej klasy.

Nie ważne ile masz lat. W tej opcji nie potrzebujesz numeru PESEL, tylko dużo chęci do nauki i systematyczności.

Twoje dziecko jeszcze nie ma numeru PESEL?

Zacznijcie naukę w formie płatnej.

Wybierz pakiet odpowiedni dla Twojego dziecka!