Edukacja bezpłatna

pani profesor bez tla kopia
Centrum Rozwoju Edukacji Alfa i Omega

Nauczanie domowe w zasięgu ręki

Zapisz Dziecko
Centrum Rozwoju Edukacji Alfa i Omega

Nauczanie domowe w zasięgu ręki

Zapisz Dziecko

Centrum Rozwoju Edukacji "Alfa i Omega"

Centrum Rozwoju Edukacji „Alfa i Omega” realizuje projekt edukacyjny „Polska Szkoła Internetowa” wspomagający tzw. nauczanie domowe. To rodzic staje się nauczycielem i kieruje edukacją swojego dziecka. E-learning pozwala na naukę w dowolnym czasie i miejscu na świecie. Nie ważne, czy Twoje dziecko urodziło się w Polsce, czy za granicą. Ma prawo korzystać z dostępu do polskiej edukacji.

Projekt  Polska Szkoła Internetowa skierowany jest do uczniów szkół podstawowych w Polsce oraz tych przebywających za granicą w wieku od 7 do 14 lat. Dzieciom w wieku 5-6 lat oferujemy w formie płatnej roczne przygotowanie przedszkolne (zerówka). Dzięki nam, Twoje dziecko zdobędzie wykształcenie zgodne z podstawą programową obowiązującą w Polsce w zakresie szkoły podstawowej.  Nauka w Polskiej Szkole Internetowej jest bezpłatna.

Twoje dziecko zyska więcej niż myślisz

• Roczny dostęp do platformy edukacyjnej
  • Materiały metodyczne przygotowane zgodnie z obowiązującą podstawą programową
  • Legitymacja szkolna oraz  wsparcie nauczycieli
  • Webinaria – zajęcia online z nauczycielem (w grupach – opcja płatna)
  • Zajęcia rozwijające kreatywność dziecka – zajęcia online z nauczycielem (w grupach)
  • Chatbox z rówieśnikami
  • Konkursy z nagrodami
  • Egzamin klasyfikacyjny, rownież online w wybranych szkołach
  • Świadectwo Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN)
home 5574909 1920 1

Zakres przedmiotów zależy od wieku i klasy do której zapisane będzie dziecko. Każda lekcja to zbiór informacji, które musi posiadać dziecko. Wszystkie przygotowane zgodnie z obowiązująca podstawą programową. W przyswojeniu wiedzy pomogą również, prezentacje multimedialne, lekcje z nauczycielami w postaci filmów, ćwiczenia interaktywne, zadania domowe, gry i zabawy. Wszystko po to, aby dziecko samodzielnie dochodziło do rozwiązania tematu. Uczeń realizuje program, według własnych możliwości i potrzeb. Może poświęcić na naukę tyle czasu ile potrzebuje. Zakres materiału zakończony jest testem sprawdzającym. W ten sposób rodzicie mogą monitorować postępy swojej pociechy w nauce.

Egzamin

Odbywa się zwykle między majem a sierpniem. Po zdaniu egzaminu, uczeń otrzymuje promocję do następnej klasy oraz świadectwo MEN.

Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 już trwa!

Liczba miejsc na formę bezpłatną jest ograniczona.

Zapewnij dziecku miejsce w naszej szkole.