REKLAMA 20242025 15 1

Szukasz idealnej szkoły dla dziecka?

Edukacja domowa to krok w przyszłość!

Poznaj Polską Szkołę Internetową Alfa i Omega. Mamy 14 lat doświadczenia w kształceniu dzieci w edukacji domowej. Wszystkie materiały na naszej platformie zostały przygotowane zgodnie z polską podstawą programową.

Dzieci uczą się w trybie online, kiedy chcą i gdzie chcą! Żegnajcie szkolne ławki.

Dziecko, które jest zapisane do Polskiej Szkoły Internetowej jest pełnoprawnym uczniem – przystępuje do rocznych egzaminów klasyfikacyjnych, otrzymuje legitymację szkolną oraz polskie świadectwo szkolne – takie samo jak dzieci w szkołach stacjonarnych. Nie ważne czy mieszkasz w Polsce czy za granicą.
Jesteś Polką/Polakiem? Twoje dziecko może korzystać z edukacji domowej bezpłatnej.

Realizujemy roczne przygotowanie przedszkolne (Zerówka)
już od 6 roku życia! (Opcja płatna)

Trwa rekrutacja na nowy rok szkolny 2024/2025 do szkoły podstawowej oraz
do
1 klasy liceum.

Ucząc dziecko z Alfą i Omegą otrzymujesz BEZPŁATNIE:

• dostęp do platformy edukacyjnej 24/h
• materiał zgodny z podstawą programową
• lekcje wideo z nauczycielem
• karty pracy, ćwiczenia interaktywne, testy sprawdzające
• klasowy czat z rówieśnikami
• roczne egzaminy klasyfikacyjne online
• świadectwo ministerialne, legitymację szkolną

Wymagania:

• dziecko musi posiadać numer PESEL lub Kartę Polaka
• minimalny wiek dziecka na formę bezpłatną  to 7 lat

Imię i nazwisko rodzica
Kraj zamieszkania
Masz pytania ?

Zapraszamy do kontaktu

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie korzyści dla Twojego dziecka płyną z edukacji domowej. Nie czekaj do września. Liczba miejsc jest ograniczona.

* Klikając przycisk „Wyślij formularz” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Centrum Rozwoju Edukacji informacji dotyczących projektu Polskie Szkoły Internetowe Alfa i Omega. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu udzielenia wsparcia w procesie rekrutacyjnym do Polskiej Szkoły Internetowej (na podany adres e-mail, a jeżeli podałeś numer telefonu – również telefonicznie).

* Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Rozwoju Edukacji Alfa i Omega. Przysługuje Ci prawo wycofania zgody, wysyłając wiadomość na adres biuro@polskaszkolainternetowa.pl. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych: Polityka prywatności.