Logowanie
Zaloguj

Szkoły polonijne

Polska Szkoła Sobotnia im. Jana Pawła II w Bath


 

Polska Szkoła Sobotnia im. Jana Pawła II w Bath działa od 2008 roku. W 2011 roku otrzymała brązową nagrodę The Quality Framework's Bronze Award przyznawana szkołom, które spełniają wszystkie podstawowe warunki bezpiecznego i skutecznego prowadzenia zajęć. Zadaniem placówki jest nauczanie języka polskiego, historii oraz geografii Polski. Szkoła pielęgnuje polskie tradycje, obyczaje i promuje polską kulturę w Bath.

Kontakt:

http://www.polishschoolbath.org.uk/

E-mail:

szkolapolskabath@yahoo.com

 

Polska Społeczna Szkoła Sobotnia im. Janusza Korczaka we Fredrikstad
 

Polska Społeczna Szkoła Sobotnia we Fredrikstad powstała w 2009 roku. Szkoła kształtuje środowisko wychowawcze sprzyjające podtrzymywaniu tradycji polskich i kultury polskiej, nie hamując jednocześnie kontaktów z kulturą i środowiskiem norweskim. Polska Społeczna Szkoła Sobotnia im. Janusza Korczaka niesie pomoc w kształceniu i utrwalaniu mowy polskiej, kultury, tradycji i historii Polski wśród dzieci emigrantów mieszkających w Norwegii.

Kontakt:

http://szkolapolska.com.pl

E-mail:

szkolapolska@fredrikstad.com.pl

 


 

 

Polska Szkoła Społeczna i Przedszkole imienia Marka Grechuty powstała w 2016r z myślą o Polonii mieszkającej w Norwegii. Zajęcia odbywają się w soboty od godz. 9:00 do 15:00 "Bo przedszkole i szkoła to miejsca, gdzie otwierają sie drzwi do świata zabawy, wiedzy, przyjaźni."

Kontakt:

Tel: 0047 90813785

-mail: polskieprzedszkole@wp.pl

 

 

 

 Kupno podręczników nigdy nie było tak proste! Rodzice dzieci zapisanych do Polskiej Szkoły Internetowej mogą nabyć podręczniki za pośrednictwem naszej strony. Wystarczy wejść w zakładkę Edukacja dzieci za granicą > Podręczniki, po czym wybrać poziom edukacji.