Logowanie
Zaloguj

Opinie

 

"Chcielibyśmy podziękować Szkole Internetowej za pomoc jaką otrzymaliśmy podczas edukacji naszej córki poza granicami kraju. Szkoła Internetowa pomogła nam także z organizacją powrotu do Polski i zapisaniem dziecka do szkoły we Wrocławiu, za co jesteśmy bardzo wdzięczni."

Halina B.


"3 moich dzieci jest w szkole i uważam to za świetne rozwiązanie. Szkoła jest elastyczna, przyjemna i dzieci osiagają naprawde dobre wyniki. Polskie swiadectwo traktujemy jak dodatkową szansę dla naszych dzieci. Jesteśmy ze szkołą już od 2 lat i oby jak najdłużej!"

Joanna B.


"Dziękuje za współpracę w tym roku szkolnym. Państwa szkoła jest bardzo profesjonalnie prowadzona i wykazali Państwo wielką pomoc i zrozumienie w ciągu tego roku szkolnego. Byli Państwo dla mnie nie tylko pośrednikami, ale również pomocnymi partnerami w tej wspaniałej przygodzie jaką jest nauczanie domowe. Serdecznie polecam Państwa pośrednictwo i partnerstwo w nauczaniu domowym moim znajomym."

Maria M.


"Świetna szkoła! Kadra nauczycielska z bardzo dobrym podejściem do uczniów, motywująca do pracy! Rewelacyjna Pani Dyrektor! Dziękujemy za możliwość nauki w szkole "Alfa i Omega"

Monika D.


"Cieszę się, że możemy uczestniczyć w tym projekcie edukacyjnym. Swoją przygodę zaczęliśmy 2 lata temu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nauki. Szkoła bardzo szybko się rozwija i kładzie duży nacisk na profesjonalnie przygotowane pomoce dydaktyczne. Mój synek czeka na kolejne lekcje i widać, że sprawia mu to satysfakcję. Mi zresztą też:) Polecam gorąco, bo sądzę że warto:)"

Irena K.


 DziękujemyKupno podręczników nigdy nie było tak proste! Rodzice dzieci zapisanych do Polskiej Szkoły Internetowej mogą nabyć podręczniki za pośrednictwem naszej strony. Wystarczy wejść w zakładkę Edukacja dzieci za granicą > Podręczniki, po czym wybrać poziom edukacji.