hero2 after
Polska Szkoła Internetowa Alfa i Omega

Nowy wymiar edukacji

Zapisz dziecko
CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI "ALFA I OMEGA"

Jesteśmy najlepszą szkołą dla Twojego dziecka

dziewczyna2

Centrum Rozwoju Edukacji "Alfa i Omega" jest niepubliczną placówką oświatowo- wychowawczą realizującą projekt edukacyjny "Polska Szkoła Internetowa" wspomagający tzw. nauczanie domowe. Projekt ten skierowany jest do uczniów szkół podstawowych w Polsce oraz uczniów przebywających za granicą w wieku od 7 do 14 lat. Dzieciom 5 i 6 letnim oferujemy roczne przygotowanie przedszkolne w formie płatnej (zerówka).

E-learning pozwala Twojemu dziecku na naukę w dowolnym czasie i miejscu na świecie. Dostęp do edukacji jeszcze nigdy nie był tak prosty.  Realizujemy podstawę programową, obowiązującą w Polsce w zakresie szkoły podstawowej.

Nauka w Polskiej Szkole Internetowej jest bezpłatna. Nie ważne, czy Twoje dziecko urodziło się w Polsce, czy za granicą. Jesteś Polką/Polakiem, dołącz do Nas.

main shape before
main shape after 2
OFERUJEMY

E-learning idealny dla Twojego dziecka

On Going Classes

Take The Classes & Start Learning From Today

counter 2

lat doświadczenia

counter 3

wyedukowanych uczniów

counter 4

zadowolonych rodziców

rodzina1
ZALETY EDUKACJI DOMOWEJ

E-Learning, czyli nowoczesna forma edukacji

Polska Szkoła Internetowa Alfa i Omega to gwarancja pełnego wsparcia oraz najlepszych materiałów przystosowanych do nauczania domowego. Zapisując dziecko do naszej szkoły, nie musisz martwić się o to, że będzie ono miało braki w nauce w przypadku powrotu do Polski. Lekcje w szkole Alfa i Omega to popołudniowa przyjemność!

t 2

Zalety edukacji domowej?

• Czas dla dziecka • Indywidualne podejście • Alternatywne metody nauczania • Rodzic wie, czego uczy się jego dziecko • Dziecko ma czas wolny • Dwujęzyczność dziecka • Kontakt z językiem ojczystym • Powrót do ojczyzny i brak zaległości w szkole.

GALERIA NASZYCH UCZNIÓW

Konkursowe prace plastyczne

OPINIE RODZICÓW

Nasza szkoła w oczach rodziców

Edukacja w Polskiej Szkole Internetowej Alfa i Omega to szereg plusów. Wykształciliśmy tysiące młodych żaków. Poznaj opinie rodziców i przekonaj się, że musisz rozpocząć z nami nowy rok szkolny!

profesor bez efektow

Kieruj edukacją swojego dziecka z każdego zakątka świata!

Trwa rekrutacja na nowy rok szkolny 2023/2024!

Zapisz dziecko