Edukacja płatna

FORMA PŁATNA

W związku ze zmianami, które planowane są w edukacji domowej od dnia 15 sierpnia 2017 r. możliwe są zapisy tylko na edukację płatną. Dotyczy to roku szkolnego 2017/2018r.

 

W formie płatnej otrzymują Państwo:

a) Badanie z pedagogiem, dzięki któremu dziecko przydzielone zostanie do odpowiedniej klasy.

b) Roczny dostęp do platformy edukacyjnej ( materiały edukacyjne przygotowane przez profesjonalna kadrę pedagogiczną zgodnie z obowiązującą podstawą programową.) 

c) Możliwość zapisania dziecka do dowolnej klasy (niekoniecznie zgodnej z rocznikiem),

d) Wsparcie nauczycieli,

e) Webinaria – zajęcia on line z nauczycielem (w grupach)

f) Zajęcia rozwijające kreatywność dziecka - zajęcia on line z nauczycielem (w grupach)

g) Konkursy z nagrodami,

h) Egzamin on line. 

i) Certyfikat Polskiej Szkoły Internetowej na koniec roku szkolnego

 

Rok szkolny:

Nauka rozpoczyna się od 4 września 2017/2018 r.  i odbywa się w cyklu 32-35 tygodni. W tym czasie dziecko przyswaja podany (tygodniowy) zakres materiału z danego przedmiotu.

Każda lekcja to zbiór informacji, które musi posiadać dziecko. Wszystkie przygotowane zgodnie z obowiązująca podstawą programową. W przyswojeniu wiedzy pomogą również, prezentacje multimedialne, lekcje z nauczycielami w postaci filmów, ćwiczenia i zadania domowe, gry i zabawy. Wszystko po to, aby dziecko samodzielnie dochodziło do rozwiązania tematu.

Każdy tydzień zakończony jest testem sprawdzającym. Po rozwiązaniu jest on sprawdzany i oceniany przez nauczyciela. Nauczyciel opisuje test, a w przypadku błędów w rozwiązaniach, wyda zalecenia na co zwrócić uwagę. Za każdy test dziecko otrzymuje ocenę, która zapisana jest w odpowiedniej zakładce panelu. W ten sposób rodzicie mogą monitorować postępy swojej pociechy w nauce.

W przypadku problemów z którąkolwiek częścią materiału, zawsze można zwrócić się o pomoc do nauczyciela. Udzieli on wyjaśnień e- mailowo lub za pośrednictwem skype.

 

Egzaminy klasyfikacyjne:

Egzamin końcowy odbywa się on line  na przełomie lipca i sierpnia. Po zdaniu egzaminu dziecko otrzymuje Certyfikat Polskiej Szkoły Internetowej.

 

Podręczniki:

Aby w pełni realizować program nauczania w Polskiej Szkole Internetowej, niezbędny jest zakup podręczników. Możliwy jest on również za pośrednictwem platformy edukacyjnej.

 

Cennik za naukę:

Cena za rok szkolny wynosi 500 PLN (cały pakiet-wszystkie przedmioty) lub dowolny przedmiot w cenie 250 PLN/rok. Płatne po podpisaniu umowy.


DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!
Kupno podręczników nigdy nie było tak proste! Rodzice dzieci zapisanych do Polskiej Szkoły Internetowej mogą nabyć podręczniki za pośrednictwem naszej strony. Wystarczy wejść w zakładkę Edukacja dzieci za granicą > Podręczniki, po czym wybrać poziom edukacji.
x
ZAPISZ DZIECKO
* E-Mail
* Nazwisko
Telefon
ZAREJESTRUJ